3187543_22093dcc

 13208360-R3L8T8D-650-funny-nerdy-valentines-day-cards-8__700


Увага! Ми в проекті!

20141226_Наша школа  приєдналася до потужного руху прибічників сталого розвитку і

візьме участь у проекті “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення” від Програми розвитку ООН в Україні.

     У рамках проекту школам запропоновано проводити окремі заняття з енергоефективності освітлення. Для цього розроблено комплект інформаційних матеріалів, а також методичні рекомендації для учителів, як проводити такі заняття.

       Пропоновані форми проведення — тематичнi виховнi години в окремих класах, iнтегрованi уроки або використання iнформацiйної складової матерiалiв пiд час викладання окремих предметiв (зокрема, географiї, фiзики, економiки, трудового навчання, природознавства).

Методичні рекомендації енергоефективного освітлення


 

   ВЕБ-ПРОСТІР БЕЗПЕКИ – сайт для учнів, батьків, вчителів

 ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ !


 

 gse_multipart43397    Продовжується реєстрація на конкурс “Левеня”,  який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Запрошуються всі бажаючі  учні 7-11 класів, які цікавляться фізикою, ті, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України. 

      Цей конкурс дасть можливість вам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці,  відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

 

 

Вітаю на сайті вчителя фізики

 Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №7

Токової Валентини Валеріївни!

110Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *